HERBELEEF onze ploegvoorstelling hier

HERBELEEF onze ploegvoorstelling hier

Must watch: ontdek Team SD Worx voor het wielersseizoen 2022

02/02/2022

De ploegvoorstelling van Team SD Worx vond dit jaar plaats op woensdag 2 februari en werd live uitgezonden op onze website. Heb je de show gemist? Niet getreurd. Je kunt hem integraal hier herbekijken. Een aanrader! In onze ploegvoorstelling krijg je een een blik op de dynamiek binnen het team. We presenteren onze line-up voor 2022 met nieuwkomers Lotte Kopecky en Marlen Reusser. Anna van der Breggen heeft het over haar nieuwe rol binnen het team, Demi Vollering bespreekt haar contractverlenging en Chantal van den Broek-Blaak kondigde aan dat ze alsnog langer doorgaat als wielrenster.

Kortom, een regelrechte aanrader. 

Bekijk de show hier

Gekoppelde rensters: Lotte Kopecky Demi Vollering Elena Cecchini Niamh Fisher-Black Christine Majerus Marlen Reusser Anna Shackley Lonneke Uneken Chantal van den Broek-Blaak Blanka Vas

Lees ook

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×